Producenci
Kontakt

Szop Market

Żelazna 6
10-419 Olsztyn
NIP: 7391000194

tel: 519 327 812
e-mail: kontakt@szopmarket.pl

Odzież BHP i obuwie robocze

Jest niezastąpiona nie tylko podczas wykonywania obowiązków zawodowych w niebezpiecznych warunkach, ale też na użytek własny. Odzież BHP – bo o niej mowa – sprawdzi się również podczas prac w ogrodzie czy też na polu. Zapewni ona nie tylko bezpieczeństwo, ale też komfort podczas wykonywanych zadań.

By odzież BHP zapewniała maksymalny stopień ochrony, musi być dopasowana do konkretnego zapotrzebowania. Przy jej wyborze należy uwzględnić charakter oraz miejsce pracy, rodzaj potencjalnego zagrożenia oraz wiele innych czynników. Dlatego zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie każdy klient mógł znaleźć dokładnie to, czego szuka.

W asortymencie posiadamy między innymi obuwie robocze, ochronne rękawice, nakrycia głowy, artykuły do ochrony oczu, kurtki, bluzy, koszulki, ubrania ostrzegawcze, ogrodniczki, nakolanniki, nauszniki przeciwhałasowe i wiele więcej przydatnych akcesoriów. Nie zapomnieliśmy również o środkach czyszczących, które uporają się z wyjątkowo uciążliwymi zanieczyszczeniami, a także chorobotwórczymi drobnoustrojami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl