Producenci
Kontakt

Szop Market

Żelazna 6
10-419 Olsztyn
NIP: 7391000194

tel: 519 327 812
e-mail: kontakt@szopmarket.pl

Części do maszyn rolniczych

Zapewnią bezpieczne, wygodne i bezawaryjne użytkowanie - części do maszyn rolniczych pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów. Szop Market proponuje ogromny wybór komponentów takich marek jak Lechler, Kverneland, Unia Group, Waryński i nie tylko.

W ofercie Szop Market znajdują się elementy do kosiarek, siewników, pras, owijarek, ładowaczy, zamiatarek, zgrabiaczy i innych. Nie brakuje u nas również części do maszyn rolniczych wykorzystywanych do nawożenia mineralnego bądź organicznego, a także do ochrony roślin. Mamy również liczne propozycje dla zwolenników techniki ziemniaczanej, napędowej wom oraz gnojowicy. Zadbaliśmy ponadto o bogaty asortyment komponentów do glebogryzarek, głęboszy, pługów, agregatów ścierniskowych i uprawowych, wałów doprawiających czy też bron talerzowych.

To tylko część propozycji przygotowanych przez Szop Market. Na bieżąco śledzimy nowości na rynku i poszerzamy asortyment sklepu, by móc zapewnić klientom produkty w 100% dopasowane do indywidualnego zapotrzebowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl