Producenci
Kontakt

Szop Market

Żelazna 6
10-419 Olsztyn
NIP: 7391000194

tel: 519 327 812
e-mail: kontakt@szopmarket.pl

By móc cieszyć się pięknym ogrodem, należy zadbać o jego pielęgnację. Pomogą w tym prezentowane przez nas kosiarki i traktorki od takich producentów jak Stiga, Castelgarden i nie tylko.

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby naszych klientów, zadbaliśmy o bogaty wybór modeli, które sprawdzą się w każdych okolicznościach. Ze względu na możliwość dopasowania funkcjonalności oraz parametrów do konkretnego zastosowania, nasze kosiarki i traktorki pozwolą na kompleksową pielęgnację zarówno trawnika, jak i całego ogrodu.

Czym skosić trawę w ogrodzie?

Co proponujemy? Na bieżąco uzupełniamy asortyment o kolejne, niezawodne modele urządzeń do pielęgnacji ogrodu. Wśród nich znajdują się między innymi kosiarki akumulatorowe, elektryczne i spalinowe, a także roboty koszące. Zadbaliśmy również o bogaty wybór traktorów z agregatem tnącym (zarówno umieszczonym centralnie, jak i z przodu).

Przy każdym modelu zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat specyfikacji technicznej oraz zastosowania. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl