Producenci
Kontakt

Szop Market

Żelazna 6
10-419 Olsztyn
NIP: 7391000194

tel: 519 327 812
e-mail: kontakt@szopmarket.pl

By zwiększyć wysokość plonów oraz zapewnić roślinom odpowiednie warunki do rozwoju, nie wystarczy wybór odpowiedniej gleby i regularne nawadnianie. Konieczne jest również stosowanie preparatów, które wspomogą ich wzrost oraz pozwolą wyeliminować mszyce i inne szkodniki. Żeby jednak nawozy były naprawdę skuteczne, należy pamiętać o ich dopasowaniu do konkretnego gatunku roślin oraz warunków uprawy.

W asortymencie posiadamy bogaty wybór nawozów do różnego rodzaju roślin ogrodowych. Wśród nich znajdują się preparaty dedykowane poszczególnym gatunkom kwiatów, jak i krzewów, a także owoców czy warzyw oraz roślin doniczkowych i balkonowych. Preparaty są dostępne między innymi w formie koncentratów, gotowych do użycia płynów, a także granulatów. Przy każdym z produktów zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat przeznaczenia oraz sposobu użycia.

W przypadku wątpliwości bądź problemu z wyborem odpowiedniego preparatu zachęcamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy w dopasowaniu nawozy do konkretnych roślin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl