Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Kontakt

Szop Market

Żelazna 6
10-419 Olsztyn
NIP: 7391000194

tel: 519 327 812
e-mail: kontakt@szopmarket.pl

Dbamy o różnorodność i kompleksowość oferty. Dlatego w asortymencie posiadamy między innymi niezawodne opony oraz dętki do wszelkiego rodzaju pojazdów - samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników, maszyn rolniczych czy leśnych. To niezastąpione produkty, które zapewnią prawidłowe i bezpieczne użytkowanie wielu pojazdów oraz urządzeń mających zastosowanie na użytek zarówno własny, jak i profesjonalny.

Zarówno opony, jak i dętki są dostępne w wielu wariantach, co pozwoli na idealne dopasowanie do konkretnego zapotrzebowania. Przy każdym produkcie zamieściliśmy informacje na temat zastosowania, wymiarów oraz pozostałych parametrów technicznych, co znacznie ułatwi dokonanie odpowiedniego wyboru. W przypadku dodatkowych pytań związanych z prezentowanym asortymentem, zapraszamy do kontaktu.

Dodatkowo, w ofercie posiadamy różnego rodzaju łatki dętkowe, a także specjalistyczne kleje (płyny wulkanizacyjne). Przed przystąpieniem do samodzielnych napraw zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat przeznaczenia oraz instrukcji stosowania zarówno łatek, jak i kleju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl