Producenci
Kontakt

Szop Market

Żelazna 6
10-419 Olsztyn
NIP: 7391000194

tel: 519 327 812
e-mail: kontakt@szopmarket.pl

Szczególnie jesienią pojawia się problem z opadającymi liśćmi, które zaburzają estetykę ogrodu czy też chodnika. Co więcej, silny wiatr może je przenieść na przykład na posesję sąsiada. By tego uniknąć, należy regularnie dbać o ich usunięcie. Tradycyjne grabienie i zbieranie do worka mogą być uciążliwe, dlatego proponujemy proste i skuteczne rozwiązanie w postaci odkurzacza i dmuchawy ogrodowej.

W asortymencie posiadamy kilka modeli o różnych parametrach technicznych, co pozwoli na idealne dopasowanie urządzenia do konkretnego zastosowania. Proponujemy zarówno klasyczne dmuchawy, jak i dmuchawy z funkcją odkurzacza. Te drugie sprawdzą się w przypadku częstego usuwania liści z większych posesji, ponieważ pochłaniają je bezpośrednio do worka. Nie ma zatem potrzeby ich ręcznego zbierania.

Przy każdym urządzeniu zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat specyfikacji technicznej. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści z przyjemnością pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl