Producenci
Kontakt

Szop Market

Żelazna 6
10-419 Olsztyn
NIP: 7391000194

tel: 519 327 812
e-mail: kontakt@szopmarket.pl

Nie każdy pamięta o tym, że na wydajność oraz żywotność maszyn mają wpływ także używane oleje oraz smary. W zależności od zastosowania mogą one chronić współpracujące ze sobą podzespoły przed zużyciem oraz różnego rodzaju uszkodzeniami. Zabezpieczą również przed osadami, powstawaniem nagarów, korozją i nie tylko. By jednak spełniały swoją funkcję, muszą zostać dopasowane do konkretnego zastosowania.

Wśród oferowanych przez nas olejów i smarów znajdują się produkty dedykowane różnego rodzaju maszynom. Sprawdzą się one między innymi w ciągnikach, sprzętach budowlanych, urządzeniach przemysłowych, kosiarkach spalinowych, glebogryzarkach, kombajnach zbożowych, jak i samochodach osobowych. Przy każdym preparacie znajdują się szczegółowe informacje na temat przeznaczenia.

Bogaty asortyment sprawia, że każdy klient znajdzie w naszym sklepie rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Proponujemy również produkty w opakowaniach o różnej pojemności. W razie wątpliwości, nasi fachowcy służą pomocą - z chęcią doradzimy przy wyborze odpowiedniego oleju bądź smaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl